Dobroty na míru

Pošlete nám poptávku a my Vám vypracujeme návrh!


Plánujete oslavu narozenin, firemní večírek nebo jen posezení s kamarády? Nemáte čas na vybírání pohoštění nebo si chcete nechat poradit, co by bylo nejlepší? Jednoduše nám pošlete poptávku po pohoštění s plánovaným počtem osob, typem akce nebo Vašimi preferencemi na info@lumi-dobroty.cz. My Vám zašleme návrh s cenovou kalkulací přesně na míru.

 


Vypracujeme návrh pohoštění a kalkulaci přesně na míru Vaší akci!


 

Nenašli jste u nás něco, co jste hledali?


Pokud v našem sortimentu nenajdete dobroty, které byste chtěli na své pohoštění, oslavu nebo párty, ale rádi je mlsáte, napište nám. My pro Vás vytvoříme nebo seženeme občerstvení přesně na míru tak, aby byla Vaše oslava perfektní! S našimi dobrotami nikdy nešlápnete vedle!

 


Rádi splníme každé Vaše přání, pokud to bude v našich silách a možnostech.


 

Zakázková výroba dobrot a pohoštění na oslavu


Pošlete fotku nebo nám napište na info@lumi-dobroty.cz, jak přesně by Vaše dobroty měly chutnat a vypadat. Ještě nám do e-mailu připište termín, na kdy má být vše připraveno a my uděláme vše, aby jste měli dobroty vždy čerstvé a včas na Vašem pohoštění, oslavě nebo párty.

 Foto73

Narozeninové dorty na zakázku


Dorty na zakázku si můžete také pohodlně objednat po e-mailu info@lumi-dobroty.cz. Pošlete nám obrázek (jak by měl Váš dort vypadat), popis (jak by měl chutnat) a termín, na kdy chcete mít dort připravený. Kontaktujeme Vás a domluvíme podrobnosti, aby byl dortík přesně podle Vašich představ!