Narozeninové dorty PRAHA

Nevíte, proč si vybrat právě naše dorty? Zdá se Vám, že všechny dorty jsou stejné? My Vás vyvedeme z omylu a ukážeme Vám, že dorty od Lumi Dobroty jsou zkrátka nepřekonatelné.

 

Klasické dorty

V naší nabídce naleznete ty nejrůznější druhy klasických dortů. Od Jahodového dortu přes lahodný Kubánský dort až k atypickým dortům, které tvoříme přesně podle Vašich představ a přání. Všechny tyto dobroty jsou vyrobené z těch nejkvalitnějších surovin. Jejich chuť je zkrátka nezapomenutelná. Kdokoliv ochutná dorty od Lumi Dobroty už nikdy nebude chtít jiné .


FITNESS dorty

V novém roce jsme zařadili do našeho sortimentu FITNESS dorty. Jedná se o tzv. "zdravé" dorty. V těchto dortech jsou použity zdravé suroviny jakými jsou například: Špaldová mouka a třtinový cukr. Avšak chuť dortu zůstává stejná. FITNESS dorty jsou vhodné na oslavu narozenin, party ebo firemní večírek. FITNESS dorty budou chutnat opravdu každému!

 

Bezlepkové dorty

Máte alergii na lepek nebo trpíte celiakií? Nezoufejte i pro Vás máme dobroty, aby jste mohli spokojeně mlsat. Lumi Dobroty myslí opravdu na každého! Bezlepkové dorty jsou vyrobené z kvalitních surovin, které neobsahují lepek. Nemusíte mít z strach, že mlsáním našich dortů si způsobíte zdravotní problémy! I bez obsahu lepku je chuť dortů výborná a jejich vzhled okouzlující!


Veganské dorty

Rozhodli jsme se, že do naší nabídky zařadíme i veganské dorty. Není to úplně snadné, ale doufáme, že tyto veganské dorty budou podle Vašich představ. Veganské dorty neobsahují žádné živočišné produkty. Jsou vyrobeny jen z nejkvalitnějších rostlinných produktů!