Občerstvení pro Vaši návštěvu

Občerstvení pro Vaše hosty

Je mnoho možností, jaké občerstvení zvolit pro Vaši návštěvu, na oslavu nebo na party. Ne vždy se Vám podaří takové občerstvení, aby chutnalo všem hostům nebo účastníkům oslavy. V našem sortimentu proto naleznete velký výběr občerstvení pro hosty, ze kterého si zajisté vyberete.

 

Jaké občerstvení zvolit?

Sladké, slané nebo oboje? Jednoduchou odpovědí je oboje, protože každý má rád něco. Určitě nechcete, aby návštěva o Vašem pohoštění řekla, že není dobré. Proto v naší nabídce občerstvení pro návštěvu nebo na oslavu, nabízíme vždy čerstvé výrobky, které jsou vyrobené z vysoce kvalitních surovin. Mezi našimi dobrotami naleznete obložené chlebíčky, zákusky a dezerty, narozeninové dorty a mnoho dalších dobrot, které jsou vhodné na oslavu narozenin nebo na firemní večírek.

 

Občerstvení pohodlně až k vám domů

Doba, kdy jste museli chodit po cukrárnách nebo lahůdkách a dlouze vybírat, jaké dobroty vyberete pro Vaše pohoštění, je minulostí! Nyní si občerstvení můžete objednat z pohodlí Vašeho domova. Na našem e-shopu Lumi Dobroty máte veškeré občerstvení na jednom místě.

Občerstvení rozvážíme vždy čerstvé, v čas a den, který si zvolíte. Rozvoz nabízíme především po Praze a okolí. Objednat si občerstvení až k Vám domů nikdy nebylo jednodušší!