Obložené mísy Praha

Obložené mísy Praha

 

Nevíte čím konkrétně Vaše hosty pohostit? Dejte jim na výběr. V našich obložených mísách naleznete opravdu vše. Od suchých salámů, šunek přes kvalitní sýry až po čerstvou zeleninu či nakládané olivy a cibulky. Nabízíme několik variant obložených mís, aby si vybral opravdu každý. Naleznete u nás uzeninovou obloženou mísu, sýrovou obloženou mísu, zeleninovou obloženou mísu, ale i caprese obloženou mísu. Pokud jste si z naší nabídky obložených mís Praha opravdu nevybrali, tak nezoufejte a zašlete nám email nebo nám zavolejte a sdělte nám, jakou obloženou mísu Vám máme připravit.

 

Co je vhodné k obloženým mísám?

 

Jako doplněk můžete zvolit naše banketky, které jsou k obloženým mísám jako dělané. Banketky můžete přikusovat k čerstvým sýrům a salámům, které naleznete na našich obložených mísách.  Skvělou kombinací s našimi obloženými mísami, taktéž tvoří naše sladké dobroty. Nejlepší je, aby Vaše pohoštění bylo vyvážené. Chcete přeci, aby si na občerstvení, které jste zařídili, každý pochutnal.

Pokud si nevíte rady s občerstvením na oslavu, tak se podívejte na naše webové stránky www.lumi-dobroty.cz, kde jste za Vás problém alespoň částečně vyřešili tím, že jsme připravili několik balíčků kompletního pohoštění, do kterých jsme zahrnuli jak slané dobroty, tak i sladké dobroty.

 

Buďte na oslavu připraveni a objednejte si občerstvení s předstihem

 

Využijte služeb LUMI Dobrot a nechte si dovézt domů kvalitní a vždy čerstvé občerstvení na oslavu, firemní večírek či jinou speciální událost. Obložené mísy, obložené chlebíčky, jednohubky, ale i sladké dobroty. To vše Vám v LUMI Dobroty můžeme zajistit a dovézt až domů ve Vámi  požadovaný den na Vámi požadovaný čas.

Rozvoz Praha a okolí pro nás není žádný problém!

Více informací naleznete na webových stránkách www.lumi-dobroty.cz anebo www.chlebickypraha.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení