Obložené mísy Praha

Obložené mísy Praha

 

Nevíte čím konkrétně Vaše hosty pohostit? Dejte jim na výběr. V našich obložených mísách naleznete opravdu vše. Od suchých salámů, šunek přes kvalitní sýry až po čerstvou zeleninu či nakládané olivy a cibulky. Nabízíme několik variant obložených mís, aby si vybral opravdu každý. Naleznete u nás uzeninovou obloženou mísu, sýrovou obloženou mísu, zeleninovou obloženou mísu, ale i caprese obloženou mísu. Pokud jste si z naší nabídky obložených mís Praha opravdu nevybrali, tak nezoufejte a zašlete nám email nebo nám zavolejte a sdělte nám, jakou obloženou mísu Vám máme připravit.

 

Co je vhodné k obloženým mísám?

 

Jako doplněk můžete zvolit naše banketky, které jsou k obloženým mísám jako dělané. Banketky můžete přikusovat k čerstvým sýrům a salámům, které naleznete na našich obložených mísách.  Skvělou kombinací s našimi obloženými mísami, taktéž tvoří naše sladké dobroty. Nejlepší je, aby Vaše pohoštění bylo vyvážené. Chcete přeci, aby si na občerstvení, které jste zařídili, každý pochutnal.

Pokud si nevíte rady s občerstvením na oslavu, tak se podívejte na naše webové stránky www.lumi-dobroty.cz, kde jste za Vás problém alespoň částečně vyřešili tím, že jsme připravili několik balíčků kompletního pohoštění, do kterých jsme zahrnuli jak slané dobroty, tak i sladké dobroty.

 

Buďte na oslavu připraveni a objednejte si občerstvení s předstihem

 

Využijte služeb LUMI Dobrot a nechte si dovézt domů kvalitní a vždy čerstvé občerstvení na oslavu, firemní večírek či jinou speciální událost. Obložené mísy, obložené chlebíčky, jednohubky, ale i sladké dobroty. To vše Vám v LUMI Dobroty můžeme zajistit a dovézt až domů ve Vámi  požadovaný den na Vámi požadovaný čas.

Rozvoz Praha a okolí pro nás není žádný problém!

Více informací naleznete na webových stránkách www.lumi-dobroty.cz anebo www.chlebickypraha.cz