Svatební koláčky PRAHA

Svatební koláčky PRAHA objednáte hravě přes e-shop

Svatba bez svatebních koláčků zkrátka není to pravé. Snad každý z nás má rád tyhle maličké sladkosti a mít svatební den bez nich je hřích.

 

>> SVATEBNÍ KOLÁČKY PRAHA <<

 

Není pouze jeden druh svatebních koláčků

Když se před někým řekne svatební koláček zaručeně si představí svatební koláček z kynutého těsta. Samozřejmě i tento svatební koláček je výtečný, ale představte si, že existují ještě také jiné druhy těchto sladkých dobrot. Jsou tu svatební koláčky z tvarohového těsta nebo také vázané ze šlehačkového těsta. A když toto celé doplníte o několik druhů náplní jakými jsou například jablečná povidla, mák nebo třeba švestková povidla, dostáváte nevšední chuť, která vás ihned okouzlí.

 

"Zvací" svatební koláčky

Existují tzv. "zvací" svatební koláčky, které se pečou několik týdny před svatbou a dávají se všem zvaným. Správně by tyto svatební koláčky měly mít alespoň tři různé náplně, ale je jen na vás kolik si jich zvolíte.

 

Množství svatebních koláčků

Nikde není přesně stanoveno, kolik svatebních koláčku by mělo být na svatbě ve svatební den a kolik by se jich mělo dávat do výslužek pro hosty. Zkrátka je to na vás, kolik svatebních koláčků chcete darovat svým hostům.

Většinou se říká, že do výslužek patří kolem 10-30 koláčků. Množství se liší od velikosti svatebních koláčků a důležitosti hosta.

 

  

Koláčky lze také objednávat na internetových stránkách nebo na tel. čísle:
SVATEBNÍ KOLÁČKY PRAHA

+420 722 606 517
info@svatebnikolackypraha.cz