Vánoční cukroví Praha

Opět po roce se nám, až možná příliš rychlé, blíží čas Vánoc a vše, co k nim patří. Rodinné návštěvy, nákupy na vánočních trzích, ale především neustálý stres z kupování dárků, a zda vše stíháte v čas. Všech starostí samozřejmě zbavit neumíme, ale přesto jsme se pokusili, alespoň tento vánoční čas trochu usnadnit.

 

 

VÁNOČNÍ CUKROVÍ PRO ROK 2020 JE JIŽ ZCELA VYPRODANÉ. NOVÉ OBJEDNÁVKY JIŽ NEPŘIJÍMÁME.

 

 

Cukroví rozvážíme po Praze za 150,- (při objednávce nad 2000,- zdarma). Osobní vyzvednutí je možné zdarma v Praze na Chodově - Květnového vítězství 123/2a. Cukroví vydáváme od 17.12.2020.

Naše vánoční cukroví obsahuje 10 druhů

Vánoční cukroví obsahuje 10 druhů - od těch tradičních druhů, jakými jsou linecké koláčky nebo vanilkové rohlíčky až po ty netradiční jakými jsou crinkle cookies a mocca dortíky. Vosí hnízda a vánoční perníčky nabízíme kvůli velké oblibě zvlášť.

 

1kg našeho úžasného cukroví stojí 780 Kč. Více o vánočním cukroví.

 

Dia, bezlepkové, bezlaktozové nebo veganské cukroví

Vánoční cukroví Vám můžeme připravit i v dia, bezlepkové nebo dokonce v bezlaktózové či veganské variantě, aby tak žádný jazýček nepřišel o toto vynikající cukroví. Kilo speciálního cukroví Vás vyjde na 880 Kč.

Podívat se na nabídku vánočních produktů.

 

Vánoční sladkosti

Samozřejmě víme, že vánoční cukroví není vše, co patří na vánoční stůl. Pro ty nejnáročnější zde mámě připravenou domácí vánočku pečenou z jemného těsta a chutí, na kterou nikdy nezapomenete. Jako ozdobu, kterou kdykoliv můžete ihned sníst tady mámě vánoční perníčky se sněhovým zdobením.

Toto není vše, co dokážeme. Vánoční sladkosti také můžeme připravit na přání každého z Vás. Ve fantazii se přeci meze nekladou!

 

Objednávejte přes náš e-shop LUMI Dobroty nebo na tel. čísle +420 722 606 517