O nás

Chlebíčky praha

Sháníte pohoštění na oslavu nebo párty pro Vás a Vaše hosty? Nemáte dostatek času na zdlouhavé obíhání cukráren, lahůdek nebo supermarketů, ale na druhou stranu objednat catering je finančně náročnější a jídla na oslavu nepotřebujete tolik? Přesně proto jsou tu LUMI Dobroty, kde si objednáte vše, co by se Vám na oslavu nebo párty mohlo hodit - hlavně na jednom místě, jednoduše a rychle.

 

Není to jen pohoštění na oslavu narozenin


Jsou to hlavně dobroty - v našem sortimentu naleznete lahodné obložené chlebíčky, ale i řízečky nebo studené obložené mísy. Ze sladkých dobrot nabízíme výtečné zákusky, dorty, čokoládové pralinky, dezerty v pohárku nebo bonboniéry. Vše vždy čerstvé, z kvalitních surovin a hlavně od prověřených a osvědčených dodavatelů. Naším doplňkovým sortimentem jsou i narozeninová přáníčka nebo dárečky, kterými můžete například potěšit oslavence na oslavě. Vybírat můžete z více druhů různých dobrot, stačí si jen objednat a zbytek už uděláme za Vás.

 

Občerstvení na oslavu snadno a rychle - rozvoz Praha a okolí

Naši kurýři Vám dobroty dovezou na Vámi určené místo a v daný čas. Překvapte oslavence na jeho oslavě a nechte mu doručit dobroty až domů - dobroty jednoduše zaplatíte předem a o zbytek se postaráme. Více na stránce Dodání dobrot.

Sehnat pohoštění na oslavu nebylo nikdy tak snadné. Stačí si jen vybrat, přesvědčte se sami!

 

Nad 2000 Kč doprava po Praze zdarma! Nad 2000 Kč doprava mimo Prahu 50% sleva.

Abychom zaručili kvalitu našeho občerstvení, vše se začne připravovat až na základě Vaší objednávky, proto dobroty dovážíme nejdříve dva dny od objednání. Naším cílem je, aby jste s našimi dobrotami byli spokojení.

 

A na jaké příležitosti se LUMI Dobroty hodí?


Vaše chuťové pohárky budou plesat radostí při jakékoli příležitosti, LUMI Dobroty se zkrátka hodí na jakékoli pohoštění, ať už jsou to oslavy narozenin, výročí, vánoční večírky či firemní párty anebo jen tak! Pro mlsání těchto dobrot přeci nepotřebujete příležitost :)

 Dobroty jsou vhodné jak pro malé pohoštění, tak pro větší rautové pohoštění, kterým je například svatba. Dobroty jsou zkrátka vhodné na jakékoliv akce jakými jsou například oslavy narozenin nebo párty.

 

Dobroty na míru

Co když v sortimentu nenajdete to, co byste rádi? Jednoduše nám napište a my pro Vás vytvoříme dobroty, kterými obohatíte své pohoštění, přesně na míru. Rádi splníme každé Vaše přání, pokud to bude v našich silách a možnostech. Více o dobrotách na zakázku.