Občerstvení na oslavu

Je opravdu obtížné zjistit, co si kdo představí pod pojmem občerstvení na oslavu. Pro někoho to znamená mít stůl plný slaných dobrot a pro někoho zase sladkých dobrot. Nelze jednoznačně říct, co komu bude chutnat, a proto je úplně nejlepší zvolit takovou variantu, ve které jsou obsaženy jak sladké tak i slané dobroty. Nevíte jaké dobroty vybrat? My Vám poradíme!

 

Slané dobroty na oslavu

 

Jeden by myslel, že obložené chlebíčky nebo jednohubky už nemůžou nikoho zajímat a už je nikdo nejí. To je ale omyl! Obložené chlebíčky a tradiční jednohubky stále tvoří nedílnou součást dobrot na oslavách či firemních večírcích. Postupem času se k nim přidávají obložené mísy a to jak sýrové, uzeninové, tak i ovocné a zeleninové, ale také miniřízečky. Svoje obdivovatele si určitě najde slané pečivo v podobě preclíků, slaných tyčinek a dalších.

Mezi nejtradičnější slané dobroty stále patří klasický Šunkový chlebíček, po kterém lidé prahnou už od nepaměti. Do popředí se ale dostávají i novinky jako například obložený chlebíček s uzeným lososem nebo obložený chlebíček s roastbeefem. Pro vegetariány jsou pak nejvhodnější sýrové obložené chlebíčky anebo obložená mísa se sýrem, kde si můžou vybrat hned z několika druhů sýra.

Samozřejmě je možné tradiční obložený chlebíček pojmout netradičním způsobem. Chlebíček může být například na kvalitním a zdravém pečivu nebo může být obložený šunkou Prosciutto. Stejně to platí u jednohubek nebo-li kanapek, které mohou být servírované na bagetě, či toastovém chlebu. O Obložených mísách ani nemluvě. Ty můžou být doplněné různými druhy salámu, sýrů ale i ovoce a zeleniny.

Sladké dobroty na oslavu

 

Stále velmi oblíbenou možností jsou tradiční české zákusky a dezerty. Nejoblíbenější je nejspíše klasický větrník a to buď velký anebo v mini provedení. Pomalu a jistě se, ale dostávají na řadu o modernější zákusky a dezerty, které dokážou okouzlit opravdu každého. Mezi ně patří například panna cotta či cherry dezert. Nejlepší variantou je mít ve svém občerstvení, jak tradiční dezerty tak i modernější zákusky a věřte, že si každý přijde na své.

Rozvoz občerstvení po Praze a okolí

 

Nejlepší na tom všem je, že díky našemu e-shopu LUMI Dobroty, si můžete kompletní občerstvení objednat na jednom místě a to v klidu a z domova. My Vám jej přivezeme v den a čas, který nám uvedete a Vy se tak nemusíte už o nic starat. Rozvážíme chladícím vozem, a proto Vám občerstvení přivezeme vždy čerstvé a chutné. Rozvoz po Praze a rozvoz v okolí Prahy pro nás není žádný problém!