Občerstvení na oslavu

Je opravdu obtížné zjistit, co si kdo představí pod pojmem občerstvení na oslavu. Pro někoho to znamená mít stůl plný slaných dobrot a pro někoho zase sladkých dobrot. Nelze jednoznačně říct, co komu bude chutnat, a proto je úplně nejlepší zvolit takovou variantu, ve které jsou obsaženy jak sladké tak i slané dobroty. Nevíte jaké dobroty vybrat? My Vám poradíme!

 

Slané dobroty na oslavu

 

Jeden by myslel, že obložené chlebíčky nebo jednohubky už nemůžou nikoho zajímat a už je nikdo nejí. To je ale omyl! Obložené chlebíčky a tradiční jednohubky stále tvoří nedílnou součást dobrot na oslavách či firemních večírcích. Postupem času se k nim přidávají obložené mísy a to jak sýrové, uzeninové, tak i ovocné a zeleninové, ale také miniřízečky. Svoje obdivovatele si určitě najde slané pečivo v podobě preclíků, slaných tyčinek a dalších.

Mezi nejtradičnější slané dobroty stále patří klasický Šunkový chlebíček, po kterém lidé prahnou už od nepaměti. Do popředí se ale dostávají i novinky jako například obložený chlebíček s uzeným lososem nebo obložený chlebíček s roastbeefem. Pro vegetariány jsou pak nejvhodnější sýrové obložené chlebíčky anebo obložená mísa se sýrem, kde si můžou vybrat hned z několika druhů sýra.

Samozřejmě je možné tradiční obložený chlebíček pojmout netradičním způsobem. Chlebíček může být například na kvalitním a zdravém pečivu nebo může být obložený šunkou Prosciutto. Stejně to platí u jednohubek nebo-li kanapek, které mohou být servírované na bagetě, či toastovém chlebu. O Obložených mísách ani nemluvě. Ty můžou být doplněné různými druhy salámu, sýrů ale i ovoce a zeleniny.

Sladké dobroty na oslavu

 

Stále velmi oblíbenou možností jsou tradiční české zákusky a dezerty. Nejoblíbenější je nejspíše klasický větrník a to buď velký anebo v mini provedení. Pomalu a jistě se, ale dostávají na řadu o modernější zákusky a dezerty, které dokážou okouzlit opravdu každého. Mezi ně patří například panna cotta či cherry dezert. Nejlepší variantou je mít ve svém občerstvení, jak tradiční dezerty tak i modernější zákusky a věřte, že si každý přijde na své.

Rozvoz občerstvení po Praze a okolí

 

Nejlepší na tom všem je, že díky našemu e-shopu LUMI Dobroty, si můžete kompletní občerstvení objednat na jednom místě a to v klidu a z domova. My Vám jej přivezeme v den a čas, který nám uvedete a Vy se tak nemusíte už o nic starat. Rozvážíme chladícím vozem, a proto Vám občerstvení přivezeme vždy čerstvé a chutné. Rozvoz po Praze a rozvoz v okolí Prahy pro nás není žádný problém!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení