Reference

Mezi naše významné klienty patří:

 

 

Dobrý den, jmenuji se Ř.I. a měl jsem od Vás vánoční cukroví a vánočky. Bylo vynikající :-), hrozně moc děkuji a určitě se mnou počítejte zase tento rok na vánoce. Ono to uteče ani nevíme jak. Takže ještě jednou děkuji a přeji Vám Všem úspěšný rok a hodně štěstí.

 Iva. Ř.

Dobrý den, 

Mooc bych Vám chtěla poděkovat za výborný dort , kanapky a chlebíčky. Všechno bylo dobré, dort vynikají a objednávka byla doručena včas Ještě jednou děkujeme a určitě Vás budeme doporučovat a pokud budeme zase něco organizovat , tak jedině Lumi - Dobroty !!! 

S pozdravem Iva S. 

 

Dobrý den, 

ráda bych vám velmi a to opravdu velmi poděkovala za dva krásné dorty pro má vnoučátka. Nejen, že se dorty líbily, ale byly i velmi chutné a přitom  akorát sladké a lehké, jak máme rádi.

Jakmile bude další příležitost, tak se na vás ráda obrátím.

Přeji hodně úspěchů a spokojených zákazníků

                                                                                                                                                                                                                       Zdenka Š.

Služby LUMI dobrot jsou pro nás zárukou kvality a dobré chuti. Velmi oceňujeme flexibilitu a vždy korektní jednání. Zatím nejlepší byl štrůdl, ale určitě jsme ještě neochutnali všechno. Spolehlivost s jakou jsou výrobky dodávány oceňujeme ze všeho nejvíc. Nejlepším hodnocením je asi i to, že ještě ani jednou nezbylo :o). Přejeme hodně úspěchů ve vaší práci a kde jen můžeme, tam vás doporučujeme. 

                                                                                                                                                                                                                    D.J. - EFAcademy

 

Váš dortík mně i mé rodině velice chutnal. Určitě bych doporučila všem, co mají rádi kvalitní dortíky s krásným designem a opravdu skvělou chutí. Pochvala za vaši skvěle odvedenou práci. Doporučím všem svým známým.

Blanka  - dort

Se vším jsem byl spokojený. Dezerty a chlebíčky byly velice chutné. Vyhověli mi s datem i časem dodání pohoštění. Doporučuji.

Otakar  - pohoštění na párty

 

Jsem nad míru spokojená. Jsem ráda, že jste byli ochotni vyřídit mou objednávku i přes vánoční svátky. Dobroty byly vynikající. Určitě doporučím i dalším lidem :)

Lucie - pohoštění na párty

 

Děkujeme velice za přípravu ochutnávky koláčků a dortíků na pátek, protože si oba s přítelem uvědomujeme, že vzhledem k Vašemu pracovnímu vytížení a příprav na Expo, to nebylo jednoduché. V pátek jsme je po vyzvednutí dovezli v pořádku domů a ujali jsme se ochutnávání. Musíme říct, že jsme byli velice mile potěšení jak dobré koláčky i dortíky byly! :-) Moc mě chutnal můj bezlepkový dortík s krémem “pribináček” – umím si ho 100% představit např. v kombinaci s jahodami v dortíku. Ochutnala i má sestra (též celiak/alergik na lepek) a přítel. Shodli jsme se, že pribináček vede a hned s ním čokoládový dortík s čokoládovým krémem. (já jen tajně ochutnala čoko krém z vrchu- jinak nesmím). Měli jsme návštěvu, ochutnávání tedy proběhlo důkladně. Rádi bychom měli dort i koláčky na svatbu od Vás.

 Monika

Dobrý den Lucie, chtěla jsem Vám velice poděkovat za vynikající koláčky a přímo úžasný dort, který měl na naší hostině velký úspěch! Ještě jednou moc děkujeme :-)

Petra 

Dobrý den, moc děkuji za koláčky a minidezerty – bylo to výborné a všem chutnalo! Hezký den a ať se Vám daří.

Lucie

 

Dobrý den, ráda bych Vám aspoň touto cestou poděkovala za vynikající bezlepkový dort, který jste připravili přesně podle zaslaných požadavků. Všem moc chutnal. Dohodnutý způsob doručení byl též bez chyby. VELKÝ dík!

Lenka 

 

 

Dobrý den, chtěli jsme Vám moc poděkovat za naprosto dokonalý dort a úžasné výslužky! Všechno bylo naprosto vynikající a dort úplně překonal naše očekávání. 

Machovi

 

Dobrý den, chci poděkovat za krásný a výborný svatební dort :)

 Zuzana

 

 

Dort předčil očekávání obecenstva. Pár lidí áchalo. Byl krásnej… :o)

Tomáš